X
Menu
X

naša partnerská firma- ORESI

www.oresi.sk

LOGO_ORESI

 

Oresi je najväčší predajca kuchýň v Českej republike a od roku 2009 úspešne pôsobí aj na Slovensku. Vďaka tomu má v každej kategórii kuchýň a pre každého zákazníka tú najlepšiu ponuku na trhu z hľadiska pomeru medzi výkonom a cenou.

V Oresi si vyberáte z troch značiek kuchýň. Kuchyne ekonomickej triedy Dolti sú pre tých, ktorí radi múdro nakupujú. Kuchyne strednej triedy Livanza prinášajú mimoriadne široký výber dekorov, povrchov, vybavení a nekonečné možnosti priestorového usporiadania v modernom aj klasickom chápaní. A prémiové kuchyne značky Bauformat prinášajú na slovenský trh skutočný luxus v najaktuálnejšom chápaní, no s cenovými a klientskymi výhodami typickými pre Oresi. Kuchyne Livanza a Bauformat vyrábame v najvyspelejších nemeckých továrňach. Ide teda o nespochybniteľnú kvalitu Made in Germany.
Vďaka svojim trom značkám je teraz Oresi šampiónom v každej triede.
V Oresi vždy začujete výzvu: Porovnajte našu ponuku s konkurenciou. Pretože všetci v Oresi sú si istí, že lepšiu ponuku na trhu nenájdete. Zoznam všetkých takmer 70 kuchynských štúdií Oresi nájdete na www.oresi.sk.